Do góry

Profil

Animator kultury specjalizujący się w działaniach teatralnych, aktor – zagrał w 20 spektaklach teatru dramatycznego, fizycznego, zaangażowanego społecznie, autor scenariuszy, reżyser, trener, edukator filmowy.

Absolwent Wydziału Psychologii UW. Ukończył Szkołę Trenerów Dramy Drama Way oraz kursy Teatru Forum, Teatru ze społecznością, Rainbow of Desire, bibliodramy. Ukończył też wiele wszechstronnych kursów aktorskich i teatralnych, prowadzonych przez polskich i międzynarodowych twórców.

Od 2012 roku związany z Fundacją Drama Way, gdzie jest autorem i realizatorem dwóch edycji Art Generacji – w Warszawie, Pilźnie, Parkoszu i Dębicy. Rozwija tu również metodę zastosowania teatru i dramy w pracy z filmem. 

W 2016 r. autor koncepcji, prowadzący warsztaty i reżyser spektaklu w ramach Lata w teatrze 2016 w Górznie. 

Prócz tego, prowadzi też warsztaty w ramach projektów adresowanych do młodzieży i nauczycieli, m.in. w Centrum Edukacji Obywatelskiej, Filmotece Szkolnej, Nowych Horyzontach Edukacji Filmowej, w Forum Dialogu, również realizowanych w środowiskach międzynarodowych. Przez kilka lat był nauczycielem akademickim na UW i w APS.

Otwarty na współpracę z wykorzystaniem szeroko rozumianego teatru w całej Polsce i nie tylko. Zapraszam do kontaktu! ☺