Do góry

Wydarzenie

MIŁOŚĆ na Bielanach - nabór do projektu Art Generacje
Drama Way
Bielany
10.06.2019
monika.zielinska@dramaway.pl
Opis wydarzenia: 

Fundacja Edukacji i Kultury Drama Way zaprasza wszyskich, którym bliski jest temat MIŁOŚCI do zgłaszania się do V edycji międzypokoleniowego projektu Art Generacje - we wrześniu ruszamy na Bielanach!

ART GENERACJE to międzypokoleniowy projekt edukacji kulturalnej, którego celem jest stworzenie przestrzeni wspólnej pracy warsztatowej młodszych i starszych.

Tematem przewodnim V edycji jest MIŁOŚĆ – uskrzydlająca i bolesna; miłość do siebie samego, partnera, rodzica, dziecka, kraju. Będziemy czerpać z obszarów psychologii, religioznawstwa, antropologii kulturowej, filozofii, literatury, dramatu i filmu. Cały projekt prowadzony będzie metodami z obszaru Teatru Zaangażowanego Społecznie. Uczestnicy, podczas cotygodniowych spotkań będą dzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, wezmą udział warsztatach prowadzonych przez ekspertów oraz uczestniczyć będą w różnych kreatywnych ćwiczeniach teatralnych. Na kanwie warsztatowych opowieści zostanie stworzony spektakl, będący podsumowaniem i jednocześnie finałem całego projektu.

W dotychczasowych czterech edycjach projektu udział wzięło ponad 180 osób a wydarzenia artystyczne, które powstały podczas Art Generacji zobaczyło ponad tysiąc widzów.

Dokładne daty spotkań w ramach projektu dostępne są na stronie www.fundacja.dramaway.pl.Wszystkie spotkania w ramach projektu odbywać się będą w Mediatece Start-Mecie na Bielanach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na otwarte spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 10 czerwca w godzinach 18-19 w siedzibie Drama Way na Mokotowie, ul. Chocimska 12/4.

Nie wymagamy doświadczenia aktorskiego czy innych talentów artystycznych. Ważna jest dla nas otwarta głowa i chęć wymiany międzypokoleniowych doświadczeń.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY.

W celu zgłoszenia się do projektu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe8y9pAAXOxfCK0TVgtHwouCgikEF-I.... Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem drogą meilową.

Wszystkie pytania prosimy kierować do koordynatorki projektu, Moniki Zielińskiej: monika.zielinska@dramaway.pl

ZAPRASZAMY NA MIŁOŚĆ!

Partnerzy projektu: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 1 w Łomiankach, BOK Bielany, Mediateka Start-Meta

Projekt współfinansowany przez miasto stołeczne Warszawa.