Do góry

Wydarzenie

"NIE WSZYSTKO ZWIAŁO" SPEKTAKL W OPARCIU O HISTORIE SPOŁECZNOŚCI SUPRAŚLA
Supraśl, Polska
01.07.2016
Termin składania zgłoszeń: 
01.07.2016
Za darmo
weronika.braczek@dramaway.pl
Opis wydarzenia: 

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury serdecznie zaprasza na wydarzenia związane z piątą już edycją kursu Teatru ze Społecznością w Supraślu. 
Od 27 czerwca do 1 lipca uczestnicy kursu Teatru ze Społecznością z całej Polski wraz z mieszkańcami Supraśla poszukiwali lokalnych opowieści, które staną się podstawą do stworzenia sztuki teatralnej.
Premiera spektaklu odbędzie się 1 lipca o godz. 19.00 w Domu Ludowym w Supraślu przy ul. Piłsudskiego 11 

Dzięki wykorzystaniu metody Teatru ze Społecznością powstanie spektakl, w którym to sami uczestnicy grają na scenie, tworzą muzykę, teksty piosenek, kostiumy, scenografię, efekty specjalne czy prezentacje multimedialne. Tym samym każda zainteresowana osoba może mieć swój wkład w proces twórczy.

Kursy realizowane są w ramach projektu szkoleniowego Teatr Codzienny skierowanego do osób zajmujących się edukacją kulturalną. Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.
Partnerami kursu są: Uzdrowisko Supraśl, Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu, Tale Valley Community Theatre, Dom Kultury Śródmieście w Warszawie.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z przygotować (od 21minuty): http://bialystok.tvp.pl/25956534/28062016-godz1830